Звертаючись до нас ви отримуєте повний пакет послуг :


Матеріали

Ми займаємося виробництвом цілого ряду матеріалів і комплектуючих для холодильних складів і камер, а також співробітничаємо з провідними лідерами цієї галузі. Такі приємні ціни можуть бути тільки у нас!

Дивитися

Монтаж

Ми маємо великий штат кваліфікованих фахівців, які виконають розрахунки і зможуть запропонувати Вам саме те, що Вам потрібне. Сучасна техніка дозволяє виконувати роботи швидко і якісно.

Пробувати

Обслуговування

Навіть після закінчення будівництва Ви не залишитеся наодинці зі своїми проблемами. Ми з задоволенням підтримаємо Вас в усіх труднощах в плині усього часу експлуатації об'єкту.

Радіти життю

Чому саме ми?

1000 і 1 причина звернутися до нас :
Наша компанія працює на ринку вже більше 10 років

Ми займаємося будівництвом швидковозводимих будівель і холодильних камер грунтуючись на передових технологіях провідних виробників. Наші холодильні камери і склади перевершують по надійності і якості матеріалів пропозиції усіх наших конкурентів. Ми є лауреатами міжнародних виставок "Промисловий холод" 2008-2011гг.

Про компанію

Наша продукція давно стала символом надійності і якості
Завдяки тому, що практично усі матеріали (сендвіч-панелі, профілі, фурнітура) виробляються нами ж на нашому власному устаткуванні ми пропонуємо найнадійніші і економічно вигідніші рішення. Холодильні двері і камери з нержавіючої сталі, сендвіч-панелі з нержавіючим покриттям, а холодильне обладнання тільки від провідних фірм світу.

Дивитися каталог

Спеціально для наших замовників ми зробили повний фоторепортаж про те, як відбувається складання павільйонів, кіосків, постів охорони та інших будівель, що виготовляються за технологією швидкого будівництва. Отже, почнемо ...

Поспішаємо поділитися з Вами новиною про завершення будівництва нової високотехнологічної камери шокового заморожування. Такі камери відрізняються величезною продуктивністю, вимагають великих потужностей і тому будівництво таких камер є найбільш важким.

Проявляючи турботу про персонал лінії керівництво комбінату звернулося до нас з дуже нестандартним завданням - забезпечити тепло людям. У результаті нами було запропоновано декілька конструктивних рішень, одне з яких було визнано замовником найбільш актуальним і втілено в життя.

Нещодавно силами нашої компанії завершено переобладнання одного з найбільших складів г.Днепропетровска. Враховуючи ветхість будови і повну відсутність ремонтних робіт в течії багатьох років експлуатації перед нами був поставлений величезний об'єм робіт. Питання переобладнання приміщення вирішувалося грунтовно і поетапно.

Поспішаємо поділитися з вами однією з наших нових розробок - пересувними пвх-завісами, призначеними для використання в кузові автомобіля. А суть цієї конструкції полягає в тому, що вона дозволяє створити в кузові декілька відсіків з різним мікрокліматом і температурним режимом.

Наша компанія давно займається зведенням швидковозводимих будівель (холодильних складів, цехів, сховищ) і нещодавно завершила черговий проект. У рекордний термін закінчено зведення чергового складського приміщення колосальних розмірів про що ми з радістю поспішаємо Вас повідомити. Висота цього складу більше 20-ти метрів.

Крокуючи в ногу з часом, ми почали виробництво і монтаж холодильних камер з нержавіючої сталі. Виготовлені з урахуванням побажань клієнтів наші холодильні камери не лише відрізняються зручністю але і мають презентабельний зовнішній вигляд, дуже легкі в обслуговуванні і відповідають усім санітарним і технічним нормам.

На базі нашого виробництва ми можемо обладнати будь-який автомобіль першокласною внутрішньою обшивкою, що виключає усілякі втрати холоду, сучасним холодильним устаткуванням, спеціальними навісними холодильними дверима і так далі.

Відбулося завершення монтажних робіт і був введений в експлуатацію холодильний склад в м. Луцьку. Приміщення має обьем більше 3500 м3. Робота була виконана в терміни і замовник залишився задоволений.

На території Дніпропетровської області було завершено будівництво холодильного комплексу для компанії "Южстрой". Був зданий замовникові виготовлений "під ключ" холодильний комплекс, об'ємом 1600 м3.

Закрити

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ


Відправити замовлення